portal wikileaks znowu nadaje

(za Reuters)

Portal wikileaks opublikowal nowy przeciek dotyczacy wygladu Opierniczonego.

 

Opierniczony wyglonda tak:


Julian Assange zapowiada
- Kolejne, rownie bulwersujace przecieki w tej sprawie ujawnimy wkrotce.
Krół Julian komentuje:
- Hańba Ci! Pradawni Bogowie spuszcza klątwę.

Sam Opierniczony na razie nie komentuje tej sprawy.

 

Koszulki, kubki, papier toaletowy i tarcze do rzutek z podobizna Opierniczonego mozna juz zamawiac na profilu facebook.com/opierniczony. Dla pierwszych pieciu osob, gratis klikniecie osobiscie przez Opierniczonego w „Lubie to!” w dowolonie wybrany status dnia na ich tablicy!

{komentarze} {ilekomentarzy}

12 comments on “portal wikileaks znowu nadaje
  1. Do zobaczenie na facebooku , jestes jedyną sosba która wytrwała w blogu … tyle lat wygryzłes nawet maz-mnie-opierniczyl ….

  2. Drogi Opierniczony, nie przenoś się tylko do faceboka bo ja tam nie chodzę :( Twojego bloga napotkałam przypadkiem kilka lat temu ,nie będę kłamać ,że byłam mu wierna przez te kilka lat bo dziś znowu natknęłam się przypadkiem… Ale widzę ,że dużo straciłam (chociaż nie bezpowrotnie, bo na szczęście jest archiwum!)Pozdrawiam Ciebie i Twoją żonę i opierniczajcie się jak najdłużej !

  3. Za Juliana masz u mnie plusa! A za to, że już nie publikujesz, ogromną krechę! Jakiś pościk mały? Malutki? Proszę w imię Juliana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS